Administratívny pracovník - ekonóm (zástup počas MD)

D.M.P. STEEL s.r.o.

Miesto práce
Račianska 69, 831 02 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a spracovanie prvotných podkladov pre účtovníctvo
- Evidencia dodávateľských faktúr, proforma faktúr a dokladov k prijatej platbe – ich kontrola po formálnej i vecnej stránke
- Styk s bankou – vystavovanie prevodných príkazov z dodávateľských faktúr i zo spracovaných miezd a príslušných zrážok na iné účty, postúpenie prevodov cez systém Multicash (Tatrabanka) – Internet banking
- Sledovanie záväzkov a pohľadávok, vykonávanie a evidovanie úhrad, označovanie úhrad v bankových výpisoch
- Finančné prehľady
- Zápočty záväzkov a pohľadávok (jednostranné, dvojstranné)
- Pokladničné operácie – príjem a výdaj finančnej hotovosti, cenín – stravné lístky, kolky
- Ročná dokladová inventarizácia, odsúhlasovanie zostatkov ku koncu účtovného obdobia
- Archivácia účtovných dokladov podľa ISO
- Príprava a odovzdávanie dokladov externej účtovníčke
- Administratívne práce spojené s ekonomickou činnosťou spoločnosti

- Mesačné spracovanie a príprava podkladov na výpočet miezd
- Vypracovanie a zaslanie mesačných výkazov do poisťovní (ZP, SP)
- Vypracovanie dokladov súvisiacich s nástupom a výstupov zamestnancov (prihlášky do poisťovní, prac. zmluva, dodatky k PZ), archivácia dokladov

- Práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti.
- Odborný a osobnostný rast (školenia).
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.
- Príspevky na rôzne poistenia.
- Vernostné odmeny.
- Firemné akcie.

Pracovný pomer na dobu určitú - Zástup počas materskej dovolenky !

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku e-mailom na [email protected] .
ODPOVEDAŤ a KONTAKTOVAŤ budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá a budú vybraní na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax v spracovaní podkladov pre účtovníctvo a mzdy
- Samostatnosť, efektívnosť a schopnosť rýchlo sa zorientovať v problematike
- Analytické myslenie
- Znalosť účtovných a daňových zákonov
- Osobná charakteristika: spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť
- Skúsenosti s prácou cez tzv. Multicash (internet banking) od Tatrabanky - VÝHODOU !

Spoločnosť D.M.P. STEEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 1998. Za ten čas zrealizovala množstvo úspešných dodávok pre domáce, ale i medzinárodne uznávané spoločnosti a bola partnerom pri mnohých projektoch doma aj v zahraničí.
Zaoberá sa veľko a maloobchodným predajom spojovacieho a kotviaceho materiálu a postupne sa zaradila medzi najväčších predajcov tohto sortimentu v SR.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2814450  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou