Príjmeme do teamu vodiča dodávky v medzinárodnej doprave, plat 1400 Eur brutto, živnosť 1650 Eur

D.L.B., spol. s r.o.

Hamuliakovo 342, 900 43 Hamuliakovo, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Pezinok, okres Žiar nad Hronom, okres Piešťany, okres Komárno, okres Nové Zámky, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1650€ živnosntík

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád šoféruješ, cestuješ, chceš mať to najkrajšie auto na parkovisku?
Si tímový hráč, časovo flexibilný, komunikatívny a lojálny voči zamestnávateľovi, schopný efektívne riešiť situácie pod tlakom ?

V prípade že si odpovedal aspoň na tri otázky kladne, je veľká pravdepodobnosť že hľadáme práve Teba.
Preto neváhaj a pošli svoj životopis, prípadne volaj

Náplň práce:
• Vedenie dodávkového vozidla v zahraničí
• Preprava tovaru medzi zákazníkmi podľa pokynov dispečera
• Plachtová dodávka so spacou nadstavbou a plnou výbavou
• Zodpovednosť za vozidlo, náklad a prepravné doklady
• Uprednostňujeme uchádzačov s praxou vo vedení dodávkového vozidla v zahraničí
• Možnosť spolupráce na živnosť/pracovný pomer
• Ponuka dlhodobej perspektívnej spolupráce

•Predovšetkým korektný a seriózny prístup
•Zázemie stabilizovanej spoločnosti
•Pracovný vzťah založený na vzájomnej dôvere a individuálny prístup nadriadeného
•Zaujímavé a hlavne reálne finančné ohodnotenie
•Pre živnostníkov finančný bonus
•Príplatky za víkendové státie
•Pridelené jedno vozidlo s plnou zodpovednosťou
•Moderný vozový park vybavený spacími nadstavbami, vozidlá vo výbornom technickom stave
•Zaučenie, zaškolenie a predvádzacia jazda
•Non - stop dispečing, non – stop podpora správy parku
•Komunikácia firemným mobilným telefónom
•Zabezpečenie všetkých náležitostí pre bezproblémovú prevádzku od A do Z so zohratým tímom dispečingu
•Parkovanie súkromného vozidla v stráženom areáli
•K dispozícii šoférska miestnosť
•Poistenie
•Vlastná servisná dielňa

Životopisy, prosím, zasielajte na: [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Informácie počas pracovných dní: 02/39105527.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz "B"
Prax vo vedení vozidla v zahraničí
Orientačné schopnosti (čítanie máp, navigácia)
Časová flexibilita a chuť pracovať
Technická zručnosť
Dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť pri výkone práce, dodržiavanie stanovených interných predpisov spoločnosti
Čistý register trestov.
Záujem o stabilné zamestnanie
Hrdosť na svoju prácu a spoločnosť, v ktorej pracuje

D.L.B. spol. s.r.o. je certifikovaná dopravná spoločnosť systémom kvality poskytovaných služieb ISO 9001:2015, špecializujúca sa na medzinárodnú prepravu bežného ako aj rýchlo skaziteľného tovaru s potrebou transportu s možnosťou regulácie teploty.
D.L.B. spol. s. r. o. nie je iba certifikovaná dopravná spoločnosť, ale predovšetkým rodinná firma zakladajúca si na skutočných hodnotách dobre odvedenej práce na všetkých postoch bez rozdielu. Od roku 1998, budujeme svoje silné trhové postavenie predovšetkým na základných ľudských hodnotách ako serióznosť, slušnosť, kvalitné rodinné zázemie celého kolektívu a predovšetkým jeho oceľová stabilita. Naša spoločnosť sa uberá moderným smerom založeným na tradíciách a dobrom mene nielen v oblasti dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3157843  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1650€ živnosntík