Vrátnik-strážnik

D.L.B., spol. s r.o.

Hamuliakovo 342, 900 43 Hamuliakovo, Bratislavský kraj, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
420

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou vrátnika je evidovanie príchod a odchod vozidiel, návštev, stráženie areálu, kontrola vstupu. V nočnej dobe vrátnik niekoľko krát skontroluje areál firmy. Striedanie smien je vždy o 07.00 hod ráno. Pracovná doba 24 hod každý 3. deň.
Pracovná pozícia vhodnejšia pre mužov a dôchodcov.
Nástup ihneď.

Ak chcete byt zaradení do výberového konania, pošlite svoj životopis na adresu: praca@dlb.sk a do predmetu zadajte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Prípadne info poskytujeme v čase od 8 do 16 hod cez pracovné dni.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

D.L.B. spol. s.r.o. je certifikovaná dopravná spoločnosť systémom kvality poskytovaných služieb ISO 9001.2008, špecializujúca sa na medzinárodnú prepravu bežného ako aj rýchlo skazitelného tovaru s potrebou transportu s možnosťou regulácie teploty.
Našim cieľom je vytvárať kvalitné pracovné prostredie pre našich zamestnancov aby, boli schopní pozitívne reprezentovať našu spoločnosť. Vsádzame na dlhodobo založený pracovný vzťah s lojálnymi zamestnancami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

D.L.B. spol. s r.o.
Hamuliakovo 342
900 43 Hamuliakovo
ID: 2754523   Dátum zverejnenia: 6.10.2016