Externý nočný dispečer

D.L.B., spol. s r.o.

Miesto práce
Hamuliakovo 342, 900 43 Hamuliakovo, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sledovanie polôh vozidiel, sledovanie kontrolných bodov, navigovanie vodičov, spracovanie agendy, komunikácia so zákazníkom a vodičom.
Práca možná aj z domu.
6 hodinové služby, prípadne 12 hod.
Od nedele 18 hod do soboty 8 hod rano.
Pozícia vhodná aj pre bývalich vodičov, resp.invalidných dôchodcov.

- počiatočné zaškolenie
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- príjemný a motivovaný pracovný kolektív

Pri posielaní životopisu e-mailom, prosím uveďte do predmetu názov pozície \"Externý Dispečer\"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Výborná znalosť Nemeckého jazyka, znalosť akéhokoľvek cudzieho jazyka je výhodou.
Flexibilný, ochotný, ambiciózny, min. 1 rok prax v oblasti dopravy, resp. dispečingu. Základná znalosť dopravnej situácie.

D.L.B. spol. s.r.o. je certifikovaná dopravná spoločnosť systémom kvality poskytovaných služieb ISO 9001:2015, špecializujúca sa na medzinárodnú prepravu bežného ako aj rýchlo skaziteľného tovaru s potrebou transportu s možnosťou regulácie teploty.
D.L.B. spol. s. r. o. nie je iba certifikovaná dopravná spoločnosť, ale predovšetkým rodinná firma zakladajúca si na skutočných hodnotách dobre odvedenej práce na všetkých postoch bez rozdielu. Od roku 1998, budujeme svoje silné trhové postavenie predovšetkým na základných ľudských hodnotách ako serióznosť, slušnosť, kvalitné rodinné zázemie celého kolektívu a predovšetkým jeho oceľová stabilita. Naša spoločnosť sa uberá moderným smerom založeným na tradíciách a dobrom mene nielen v oblasti dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2684466  Dátum zverejnenia: 10.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou