Vodič pre medzinárodnú dopravu

D.L.B., spol. s r.o.

Európska únia, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.05.2016
cca 1250 EUR v cistom +250 Eur zivnostnik spolu 1500 v cistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesta pre vodiča 12tonoveho vozidla MAN TGL, klíma, chladnička, nezávislé kúrenie, spanie

- Jedno pridelené vozidlo
- Živnostníkom pridávame k fakturácii finančný bonus
- Nový vozový park
- Možnosť ubytovania
- Benefity ako dôchodkové pripoistenie
- Dodržiavame AETR
- Zabezpečíme školenie KKV, psychotesty

Kontaktujte nás formou zaslania CV na mailovú adresu [email protected]
Prípadne na tel číslo 02/45981142 .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

dôslednosť pri vykonávaní práce je nutnosťou.
Čistý register trestov je podmienkou !

Podmienky:
Výborná orientácia
Dobra orientácia v mape
Elektronická karta vodiča
Flexibilita
Upnutnosťou.
Uprednostňujeme lojálne založených záujePodmienky:
Výborná lojálne za lojáln lojálne založených záujemcov, sebadisciplínouFlexibilita
Uprednostňujeme striktných ne alkoholikov a nefajčiarov

D.L.B. spol. s.r.o. je certifikovaná dopravná spoločnosť systémom kvality poskytovaných služieb ISO 9001:2015, špecializujúca sa na medzinárodnú prepravu bežného ako aj rýchlo skaziteľného tovaru s potrebou transportu s možnosťou regulácie teploty.
D.L.B. spol. s. r. o. nie je iba certifikovaná dopravná spoločnosť, ale predovšetkým rodinná firma zakladajúca si na skutočných hodnotách dobre odvedenej práce na všetkých postoch bez rozdielu. Od roku 1998, budujeme svoje silné trhové postavenie predovšetkým na základných ľudských hodnotách ako serióznosť, slušnosť, kvalitné rodinné zázemie celého kolektívu a predovšetkým jeho oceľová stabilita. Naša spoločnosť sa uberá moderným smerom založeným na tradíciách a dobrom mene nielen v oblasti dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2533169  Dátum zverejnenia: 26.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 1250 EUR v cistom +250 Eur zivnostnik spolu 1500 v cistom