Vodič pre medzinárodnú dopravu

D.L.B., spol. s r.o.

Európska únia, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300 EUR/mesiac, netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre vodičov v medzinárodnej doprave
- na 12tonove vozidlo
- na frigo náves
(ponúkame prácu aj dvojosadke)

- Jedno pridelené vozidlo
- Novy vozovy park
- Možnosť ubytovania
- Rôzne benefity
- školíme na KKV

Kontaktujte nás formou zaslania CV na mailovú adresu [email protected] alebo telefonicky 02/45981142 .Výhodou uchádzača je znalosť cudzích jazykov ideálny je nemecky jazyk. ADR preukaz, VZV preukaz, Živnosť, možnosť spolujazdca do dvojosádky.
Záujemcom bez požadovanej praxe neodpovedáme! Reagujeme výhradne na žiadosti o pracovné miesto ktoré spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

PRAX V MEDZINÁRODNEJ DOPRAVE najmä do krajin D,NL,B,I,FR,CH
Uprednostňujeme lojálne založených záujemcov, sebadisplinou s príjemným vystupovaním so schopnosťou flexibilne riešiť aĺebo predchádzať problémom, dôslednosť pri vykonávaní práce je nutnosťou.
Čistý register trestov je podmienkou !

Podmienky:
Vyborná orientacia v EU
Vyborna znalost AETR
Dobra orientácia v mape
Elektronická karta vodiča
Flexibilita
Uprednostňujeme striktných nealkoholikov a nefajčiarov
-Minimálna prax v MKD je 1 rok!

D.L.B. spol. s.r.o. je certifikovaná dopravná spoločnosť systémom kvality poskytovaných služieb ISO 9001:2015, špecializujúca sa na medzinárodnú prepravu bežného ako aj rýchlo skaziteľného tovaru s potrebou transportu s možnosťou regulácie teploty.
D.L.B. spol. s. r. o. nie je iba certifikovaná dopravná spoločnosť, ale predovšetkým rodinná firma zakladajúca si na skutočných hodnotách dobre odvedenej práce na všetkých postoch bez rozdielu. Od roku 1998, budujeme svoje silné trhové postavenie predovšetkým na základných ľudských hodnotách ako serióznosť, slušnosť, kvalitné rodinné zázemie celého kolektívu a predovšetkým jeho oceľová stabilita. Naša spoločnosť sa uberá moderným smerom založeným na tradíciách a dobrom mene nielen v oblasti dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1761300  Dátum zverejnenia: 21.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 EUR/mesiac, netto