Reagujte bez životopisu

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy (plachta prip. frigo)

D.K.C., s.r.o.

Taliansko, Španielsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič v MKD v rámci krajín EÚ týždňovky prípadne dva týždne EU / víkend doma, resp. podľa dohody
- plachtové a chladiarenské návesy
- jazda podľa predpisov 561/2006
- starostlivosť o zverené vozidlo

MOŽNOSŤ NÁSTUPU IHNEĎ

- stabilná dopravná firma s 30 ročnou históriou ponúkajúca istoty
- DOBRE PLATOVÉ PODMIENKY, pravidelné vyplácanie mzdy
- odmeny za dobrú spotrebu a starostlivosť o vozidlo
- náborový príspevok 1000€
- bezúročné pôžičky
- pridelenie vlastného vozidla bez striedania
- príspevok do doplnkového dôchodkového poistenia
- moderný vozový park (vozidlá EURO 6)
- pravidelné školenia vodičov a zvyšovanie kvalifikácie
- mobil, monitorovací systém s tabletom na rýchlu komunikáciu s firmou
- možnosť parkovania osobného automobilu v areály firmy
- poistenie liečebných nákladov
- profesionalne ošatenie textil
- ostatné sociálne benefity
- dobrý a zodpovedný pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

psychotesty
KKV
karta vodiča
doklad o zdravotnej spôsobilosti

Spoločnosť D.K.C., s.r.o. je dopravná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac než 30 rokov a prevádzkuje okrem kamiónovej dopravy aj STK, servis nákladných vozidiel a overovanie tachografov. Okrem toho spoločnosť vykonáva vo vlastných priestoroch špedíciu a predaj PHM.
Viac na www.dkc.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2583802  Dátum zverejnenia: 11.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac