Vodič vysokozdvižného vozíka

D&J Design s.r.o.

D&J Design s.r.o., Mikušovská cesta 5528, 984 01 Lučenec, okres Lučenec
Termín nástupu
7.4.2015
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú prezentované na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a riadenie vysokozdvižného vozíka
Manipulácia s EUR paletami a veľkoplošným materiálom

Životopisy a žiadosti zasielajte na e-mail [email protected], prípadne je možné ich doniesť osobne na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť sa zaoberá výrobou dreveného nábytku a komponentov. Našimi zákazníkmi sú popredné nadnárodné nábytkové siete.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2061097  Dátum zverejnenia: 25.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú prezentované na osobnom pohovore