Administratívny pracovník/čka

D.I.SEVEN

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + prémie závislé od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a aktualizácia databázy obchodných partnerov
- plánovanie osobných stretnutí so zákazníkmi
- podpora obchodného oddelenia, reporting
- administratíva zmluvnej agendy

- motivujúce platové ohodnotenie
- stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti
- možnosť profesijného a osobného rastu

V prípade záujmu prosíme VYPLNIŤ KONTAKTNÝ FORMULÁR a pripojiť profesný životopis a motivačný list. Bez uvedených náležitostí nebude uchádzač zaradený do výberového konania. ODPOVEDAŤ BUDEME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

- drive, proaktívnosť, zanietenie pre prácu
- veľmi dobré komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme
- príjemný telefonický prejav
- výborný písomný a verbálny prejav
- lojalita

Spoločnosť D.I.SEVEN je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka komplexné bezpečnostné služby. Vďaka sústredenému úsiliu na kvalitu poskytujúcich služieb a širokému spektru ponúkaných činností sa spoločnosť D.I.SEVEN zaradila medzi žiadané špičkové spoločnosti v oblasti bezpečnostného servisu. Momentálne tím spoločnosti tvorí viac ako 940 profesionálnych zamestnancov a tento počet neustále narastá. Viac na www.diseven.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3168050  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + prémie závislé od výsledkov