Pracovník SBS

D.I.SEVEN

Sládkovičovo, Bratislava, okres Pezinok, okres Senec, okres Dolný Kubín, okres Žilina, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon práce podľa presných postupov a pokynov na ochranu majetku a osôb

- BEZPLATNE zabezpečíme odbornú spôsobilosť

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosíme VYPLNIŤ KONTAKTNÝ FORMULÁR

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

- odborná spôsobilosť pre prácu v SBS
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa
- tímová práca, komunikatívnosť

Spoločnosť D.I.SEVEN je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka komplexné bezpečnostné služby. Vďaka sústredenému úsiliu na kvalitu poskytujúcich služieb a širokému spektru ponúkaných činností sa spoločnosť D.I.SEVEN zaradila medzi žiadané špičkové spoločnosti v oblasti bezpečnostného servisu. Momentálne tím spoločnosti tvorí viac ako 880 profesionálnych zamestnancov a tento počet neustále narastá. Viac na www.diseven.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2161199  Dátum zverejnenia: 29.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou