Obchodný zástupca, Obchodný manažér

D.I.SEVEN

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia nových obchodných partnerov a aktívne vyhľadávanie nových obchodných vzťahov v rámci prideleného regiónu
- aktívna prezentácia služieb a vypracovávanie cenových ponúk
- vedenie obchodných rokovaní
- zodpovednosť za plnenie obchodných a marketingových plánov a za dosiahnuté výsledky
- vyhodnocovanie dlhodobých aj krátkodobých obchodných plánov
- zisťovanie potrieb obchodných partnerov
- identifikácia problémových oblastí a navrhovanie optimálnych riešení
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- pravidelné plánovanie a reporting aktivít

- nadštandardný príjem závislý od výsledkov a motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť maximálne uplatniť svoje schopnosti
- podpora manažmentu a zázemie stabilnej spoločnosti

- podmienkou sú predchádzajúce skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu v oblasti služieb alebo facility managementu minimálne 3 roky

- profesný životopis v SJ, motivačný list, fotografia - bez uvedených náležitostí nebude uchádzač zaradený do výberového konania. ODPOVEDAŤ BUDEME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie
- požadovaná prax a predchádzajúce skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu v oblasti služieb alebo facility managementu minimálne 3 roky
- preukázateľné obchodné úspechy
- znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- výborné prezentačné, komunikačné, obchodné a vyjednávacie zručnosti
- proaktívne myslenie, vysoké pracovné nasadenie, príjemné vystupovanie, odolnosť voči stresu
- zodpovednosť, samostatnosť, dobrá argumentácia, časová flexibilita, logické myslenie
- schopnosť rýchlo reagovať na námietky obchodných partnerov

AK SI ÚSPEŠNÝ, OBKLOP SA ÚSPEŠNÝMI

Práca nie je vhodná pre absolventov. POŽADUJEME: profesný životopis v SJ, motivačný list, fotografia. Bez uvedených náležitostí nebude uchádzač zaradený do výberového konania. ODPOVEDAŤ BUDEME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

Spoločnosť D.I.SEVEN je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka komplexné bezpečnostné služby. Vďaka sústredenému úsiliu na kvalitu poskytujúcich služieb a širokému spektru ponúkaných činností sa spoločnosť D.I.SEVEN zaradila medzi žiadané špičkové spoločnosti v oblasti bezpečnostného servisu. Momentálne tím spoločnosti tvorí viac ako 880 profesionálnych zamestnancov a tento počet neustále narastá. Viac na www.diseven.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1935275  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou