Web content manager

D.Expres, k.s.

Miesto práce
Rádio Expres, Vrútocká 48, 821 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
výborné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za grafický a textový obsah web stránky Rádia Expres
- spolupráca pri komunikácii prostredníctvom sociálnych sietí
- editovanie fotografií, zvukov a videí

- sociálne benefity
- práca pre najpočúvanejšie rádio na Slovensku - Rádio Expres
- tvorivá práca, sebarealizácia, výborný pracovný tím

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite svoj profesijný životopis a ukážky svojich najlepších prác (plagáty, videá ...). Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Prosíme o pripojenie písomného súhlasu so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreativita a grafické cítenie je podmienkou
- orientovanie sa v sociálnych sieťach
- ovládanie grafických a strihacích programov
- schopnosť aktívne pracovať v tíme
- samostatnosť - riešenie problémov, prinášanie nových nápadov
- prezentačné a analytické schopnosti
- znalosť anglického jazyka

BAUER MEDIA SLOVAKIA je najsilnejšia mediálna audio skupina na Slovensku, ktorá prevádzkuje rozhlasové vysielanie - Rádio Expres, rádio Melody, rádio Europa2, rádio ROCK a podcastový portál podmaz.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1367010  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výborné platové podmienky