Chcete pracovať pre spoločnosť, ktorá už 80 rokov pôsobí na trhu a je európskou jednotkou v ochrane práv?

REGIONÁLNY MANAŽÉR

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto práce: Nové Zámky, Čadca, Martin, Banská Bystrica, Košice
Termín nástupu: podľa dohody
Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Budete mať možnosť vybudovať vlastný tím obchodníkov, ktorí pod vaším vedením budú ponúkať jedinečný produkt, potrebný pre každého občana Slovenska. Budete sa podieľať na tvorbe firemnej stratégie vo vašom regióne. Budete riadiť, kontrolovať, motivovať a vzdelávať obchodný tím.
Iné výhody
  • Ponúkame motivujúce provízie a garantovaný príjem.
  • Vaším sprievodcom pri štarte bude skúsený manažér.
  • Poskytneme vám kvalitný a bezplatný školiaci systém, obchodné know-how, pomoc a podporu pri vašej práci.
  • Poskytneme vám bezplatné technické zázemie.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti
Počítačové znalosti:
Microsoft Excel základy
Microsoft Word základy
Microsoft Outlook základy
Prácu možno vykonávať i bez živnostenského oprávnenia.

  • Bezúhonnosť,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • excelentný pracovný výkon,
  • schopnosť pracovať s ľuďmi,
  • lojálnosť,
  • zmysel pre tímovú prácu.

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Sme európska jednotka v ochrane práv. Neponúkame štandardné poistenia, ale ponúkame výlučne poistenie ochrany práv, ktoré umožňuje rovnaký prístup k právu pre všetkých. Klient je stredobodom nášho záujmu. Pre našich pracovníkov vytvárame pozitívne a motivujúce pracovné prostredie. Sme jediná špecializovaná poisťovňa právnej ochrany na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Práca je vhodná pre človeka, ktorý rád pracuje v tíme a má schopnosť viesť ľudí, je vytrvalý a vie tvrdo pracovať. Vie sa pobiť s neúspechom a ráno vstáva do práce s úsmevom. Dokáže prinášať do kolektívu dobrú náladu a vie pozitívne motivovať. Je to práca pre človeka, ktorý chce zarábať dosť peňazí, a ktorý chce o svojom príjme rozhodovať sám. Ak ste takýto človek, pošlite váš životopis na našu e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Termín ukončenia výberového konania
30.6.2015
Adresa spoločnosti
D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka poisťovne z iného členského štátu
Prievozská 4C Zobraziť na mape
821 09 Bratislava
www.das.sk
Kontakt
Kontaktná osoba: Silvia Uhlárová
Email: poslať životopis
ID: 2017187  Dátum zverejnenia: 9.11.2015