Regionálny manažér

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
garantovaný príjem + provízie a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nábor a výber spolupracovníkov
-tvorba plánov a aktivít obchodnej skupiny,
-riadenie a organizovanie činnosti obchodnej skupiny s cieľom naplňovať plánované ukazovatele a aktivity,
-starostlivosť o existujúcich klientov,
-akvizícia nových klientov,
-administratívna činnosť a pravidelný reporting.

-možnosť pracovať v renomovanej a špecializovanej spoločnosti so stabilnou pozíciou na poisťovacom trhu,
-bezplatné vzdelávanie, zabezpečujúce trvalý odborný rast,
-flexibilný pracovný čas,

Forma zmluvného vzťahu medzi Regionálnym manažérom a našou spoločnosťou: Mandátna zmluva.
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš štrukturovaný životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú mailovú adresu. V sprievodnom texte uveďte pozíciu "REGIONÁLNY MANAŽÉR" a región, v ktorom by ste chceli pracovať.

Vybratých záujemcov budeme priebežne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

-bezúhonnosť,
-vynikajúce komunikačné schopnosti,
-flexibilita, organizačné schopnosti,
-orientácia na výsledky pri dodržiavaní obchodnej etiky,
-výhodou sú skúsenosti z manažérskej praxe (vedenie obchodnej skupiny)

D.A.S. je európskym expertom v poistení ochrany práv už viac ako 85 rokov. Symbolizuje službu a pomoc svojim klientom, aby sa neocitli bez právnej pomoci. Pôsobí v takmer 20 krajinách sveta. Na Slovensku pôsobí D.A.S. od r. 1997, a je jedinou špecializovanou poisťovňou právnej ochrany ponúkajúcou poistenie, ktoré pomáha ľuďom v súkromí aj v podnikaní. Pre našich pracovníkov vytvárame pozitívne a motivujúce pracovné prostredie. Od r. 2013 pôsobí D.A.S. na Slovensku ako pobočka poisťovne z iného členského štátu EÚ (Rakúsko).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1273690  Dátum zverejnenia: 11.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: garantovaný príjem + provízie a bonusy