Vaříš rád, jsi Kuchař ?

CZECH INN HOTELS s.r.o.

Místo práce
Harrachov, Mladá Boleslav, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Jičín, Trutnov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- česká a mezinárodní kuchyně
- příprava jídel obědy, večeře

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- přátelské prostředí
- možnost profesního růstu v rámci hotelové sítě

Informace o náboru

V případě zájmu o ubytování nás kontaktujte!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v oboru min 1 roky
- zkušenosti s českou a mezinárodní kuchyní
- týmového ducha a chuť učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZECH INN HOTELS je hotelový řetězec a jedna z největších manažerských firem v hotelnictví v ČR. Centrála firmy je umístěna v Praze, pobočka v Harrachově v Krkonoších.

V síti společnosti je aktuálně 17 hotelů s více jak 1 100 pokoji. Firma byla založena v roce 2003, kdy si pronajala své první 2 hotely. Většina hotelů je čtyřhvězdičkové kategorie, které jsou provozovány na základně dlouhodobých nájemních smluv. V roce 2013 a 2014 společnost zainvestovala do nákupu svých prvních 2 hotelů.

CZECH INN HOTELS především provozuje hotely a gastronomická zařízení převážně v Praze. Poskytuje také manažerské služby pro majitele hotelů a poradenství v oblasti hotelového managementu (více informací v sekci Hotely – Restaurace).
Společnost je řízena centrálním managementem pro provoz, obchod a administrativu se sídlem v Hybernské ulici č. 24 na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou řízeny vždy samostatným hotelovým manažerem.

Hybernská 1009/24
11000 Praha 1 - Nové Město
ID: 2650898   Dátum zverejnenia: 21.9.2016