Technik ASŘ ( MaR)

Czech Aerosol, a.s.

Místo práce
Rtyně nad Bílinou, Okres Teplice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

- SŠ, VŠ technického směru ( Ele, IT, MaR)

- praxe ve výrobním závodě minim. 2 roky

- znalost v programování PLC ( Siemens, Fanuc)

- znalost CAD vítána

- čtení a kreslení technické dokumentace, analytické schopnosti

- základní znalosti principů měření a regulace ( průtoky, teploměry, tlakoměry)

- týmová spolupráce, komunikační dovednosti

- Aj - středně pokročilý

- ochota učit se

Pracovní náplň

- navrhování a správa systémů ASŘ a MaT

- řízení zaměstnanců MaR

Nabízíme:

- práci u perspektivního českého zaměstnavatele

- zajištění úvodního tréninku i dalšího vzdělávání

- kurzy AJ

- benefity - závodní stravování, příspěvek na dovolenou, 25 dnů dovolené, příspěvek na PF

Pracoviště:

- Velvěty 33 Rtyně n.Bílinou

Nástup:

ihned ( dle dohody)

Pracovní smlouva:

- na dobu určitou ( 1 rok) s možností převodu na dobu neurčitou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2920120  Dátum zverejnenia: 3.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.