Programátor/nastavovač CNC

ZVS-Armory, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 7, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 100 EUR/mesiacZákladná mzda sa môže meniť od skúseností daného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Solid CAM/WORKS
Tvorba a editácia CNC programov na základe technickej dokumentácie (3D/2D)
Zostavovanie nástrojových listov a definovanie rezných parametrov obrábania
Odlaďovanie programov, nastavovanie CNC strojov
Spolupráca s výrobou, konštrukciou, kontrolou a nákupom
Optimalizácia aktuálnych procesov obrábania

Pružná pracovná doba
Služobný mobilný telefón, notebook aj na súkromné účely
Príspevok na dopravu
Možnosť pracovného a odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, obrábanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Znalosť výkresovej dokumentácie a prehľad v strojárskej technológií
Orientácia v normách a technickej dokumentácii
Práca v CAD/CAM programoch (SolidWorks, SolidCAM)
Skúsenosti s programovaním a nastavovaním 3 -5 -
osých CNC strojov (riadiace systémy Fanuc, Sinumerik)
Znalosti rezných parametrov a spôsobov merania nástrojov
Prax v strojárenskom odvetví (obrábaní)
Spoľahlivosť, svedomitosť, starostlivosť, samostatnosť, aktívny prístup k práci a ochota učiť sa

ZVS-Armory, s.r.o. je spoločnosť, ktorá vznikla v r. 2014. Spoločnosť sa venuje opracovaniu kovov v strojárenskom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2693617  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac