Servisný technik/vodič

CWS Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacprémia podľa výkonu od 100- 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša divízia Hygiena hľadá nového kolegu do tímu ako servisný technik/vodič.

V čom bude spočívať tvoja práca? Keďže sa jedná o kumulatívnu pracovnú pozíciu tak hlavne:
• Rozvoz hygienického tovaru a bezpečnostných rohoží.
• Montáž hygienických zariadení ako sú dávkovače na mydlo alebo na toaletný papier.
• Pomocné práce v sklade.

Hľadáme človeka z okolia Trnavy.

Dostaneš od nás mobilný telefón.
• Vystrojíme Ťa pracovným oblečením, obuvou.
• Stravné lístky (vo výške 6,-€) sú samozrejmosťou. Zamestnanec platí 1,- €

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielať iba mailom na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť
Zodpovednosť
Precíznosť
Spoľahlivosť
Komunikatívnosť
Ochota učiť sa
Zručný pri montážach s vŕtačkou, šoférovanie dodávky.

CWS Slovakia s.r.o. is a specialist and leading provider of systems for innovative, sustainable and digital rental solutions in the field of hygiene, mats, workwear, as well as cleanroom, healthcare and fire protection.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4810206  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac