Správca informačných systémov

CVTI SR

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
800 - 1200 EUR/mesiac, platové zaradenie podľa tabuliek MŠ VVaŠ SR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administrácia serverov, ktoré slúžia ako systémové prostredie pre aplikácie (MS Windows Server, MS SQL Server , DB ORACLE a MS Office SharePoint, Linux)
- správa a administrácia aplikácií a systémov
- správa a administrácia WEB stránok a WEB portálov
- inštalácia, údržba a upgrade aplikácií
- manipulácia s dátami v DB MS SQL Server a MySQL
- príjem, analýza a riešenie problémov prichádzajúcich od používateľov
- komunikácia s dodávateľmi softwarového riešenia
- účasť na vypracovávaní technických podkladov pri obstarávaní technológií
- odborné konzultácie pre používateľov aplikácíi
- účasť na tímových a projektových úlohách

pružná pracovná doba, skrátená pracovná doba o p1/2 hodiny, stravné lístky, perspektíva dlhodobého zamestnania

Štruktúrovaný životopis a motivačný list, vybraným uchádzačom bude poslaná emailom pozvánka na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Základy
PHP - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť programovania je výhodou, ochota učiť sa, schopnosť počúvať a pomáhať, analytické schopnosti, samosttaný a iniciatívny prístup k riešeniu problémov,

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 875442  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1200 EUR/mesiac, platové zaradenie podľa tabuliek MŠ VVaŠ SR