Odborný pracovník/čka verejného obstarávania

CVTI SR

Miesto práce
Lamačská cesta 8/A, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia celého procesu verejného obstarávania, predpríprava a plánovanie VO (rozhodovanie o použití postupu verejného obstarávania),
- zadávanie zákaziek – nadlimitných, podlimitných podľa zákona č. 343/2015 Z.z. (komunikácia s uchádzačmi, vysvetľovanie, posudzovanie podmienok účasti a vyhodnocovanie ponúk),
- organizovanie a vyhodnocovanie ponúk v procese verejného obstarávateľa dohliadanie na dodržiavanie postupov stanovených zákonom o verejnom obstarávaní,
- v prípade revíznych postupov spracovanie stanoviska verejného obstarávateľa, spracovanie stanoviska pre ÚVO,
- plnenie povinností voči Úradu pre verejné obstarávanie,
- zabezpečovanie evidencie, ukladania a ochrany registratúrnych záznamov o verejnom obstarávaní,
- zabezpečovanie zverejňovania informácií v súlade s platnou legislatívou,
- sledovanie metodických usmernení a výkladových stanovísk Úradu pre verejné obstarávanie.

Odborný rast u zamestnávateľa, zaujímavá a pestrá pracovná náplň,
pružná pracovná doba,
bezproblémové parkovanie,
možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, účasť na školeniach, seminároch a konferenciách,
doplnkové dôchodkové sporenie (DDS - tretí pilier)

Uchádzači/uchádzačky pošlú v slovenskom jazyku Žiadosť o prijatie do zamestnania (ďalej len „Žiadosť“), ktorej povinnými prílohami sú:

1. Motivačný list, v motivačnom liste uchádzač uvedie 3 linky na zákazky nachádzajúce sa na profiloch verejných obstarávateľov, v ktorých uchádzač realizoval celý proces verejného obstarávania od prípravy SP až po splnenie si povinností po uzavretí zmluvy.

2. Podpísaný profesijný životopis vo forme Europass (údaje o priebehu zamestnaní musia byť uvedené vo formáte minimálne od: MM/RRRR do MM/RRRR ).
- Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu budú Vaše osobné údaje spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované.

Minimálny počet rokov praxe vo verejnom obstarávaní: 2 roky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prácvnicke, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- znalosť zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní v znení neskorších predpisov,
- znalosti z oblasti štrukturálnych fondov, právnych predpisov v oblasti VO, práva a ekonomiky,
- znalosť legislatívy súvisiacej s verejným obstarávaním, praktické skúsenosti pri všetkých častiach a rôznych postupoch verejného obstarávania,
- znalosti a praktické skúsenosti s postupmi verejného obstarávania ( najmä verejná súťaž, priame rokovacie konanie, súťaž návrhov )
- pokročilá znalosť práce s internetom,
- samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, zmysel pre tímovú prácu, schopnosť rýchlej orientácie v problematike,
- tvorivosť, komunikatívnosť, flexibilita.
- Ovládanie cudzieho jazyka výhodou

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2881843  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou