Odborný zamestnanec - dátový analytik/štatistik

CVTI SR

Miesto práce
Lamačská cesta 8/A, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za riešenie agendy súvisiacej s medzinárodným vykazovaním
financovania za oblasť vzdelávania
• spolupráca pri tvorbe a uplatňovaní národnej politiky súvisiacej s agendou
• aktívna účasť na medzinárodných fórach

odborný rast u zamestnávateľa zaujímavá a pestrá pracovná náplň
pružná pracovná doba
možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, účasť na školeniach, seminároch a konferenciách, možnosť publikovania v odborných časopisoch

Od záujemcov požadujeme zaslanie profesijného životopisu (CV) a motivačný list. Vybraných kandidátov pozveme na osobný pohovor. Nástup možný po dohode.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

v oblasti štatistiky alebo ekonómie. Vysokoškolské vzdelanie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme zodpovednosť, samostatnosť, aktivitu, vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, komunikatívnosť orientácia v problematike súvisiacej s financovaním vzdelávania, tímová práca, chuť a schopnosť sa učiť nové veci. Nevyhnutná je znalosť anglického jazyka slovom aj písmom.

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným a popularizačným centrom vedy a techniky a špecializovanou vedeckou verejnou knižnicou. Centrum zabezpečuje prevádzku informačných systémov celoslovenského významu a je riešiteľom viacerých národných projektov zameraných na podporu výskumu a vývoja v SR.
Viac na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Centrum VTI SR
Lamačská cesta 8/A
811 04 Bratislava
ID: 2731831   Dátum zverejnenia: 21.9.2016