Odborný zamestnanec - dátový analytik/štatistik

CVTI SR

Miesto práce
Lamačská cesta 8/A, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za riešenie agendy súvisiacej s medzinárodným vykazovaním
financovania za oblasť vzdelávania
• spolupráca pri tvorbe a uplatňovaní národnej politiky súvisiacej s agendou
• aktívna účasť na medzinárodných fórach

odborný rast u zamestnávateľa zaujímavá a pestrá pracovná náplň
pružná pracovná doba
možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, účasť na školeniach, seminároch a konferenciách, možnosť publikovania v odborných časopisoch

Od záujemcov požadujeme zaslanie profesijného životopisu (CV) a motivačný list. Vybraných kandidátov pozveme na osobný pohovor. Nástup možný po dohode.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.10.2016 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

v oblasti štatistiky alebo ekonómie. Vysokoškolské vzdelanie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme zodpovednosť, samostatnosť, aktivitu, vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, komunikatívnosť orientácia v problematike súvisiacej s financovaním vzdelávania, tímová práca, chuť a schopnosť sa učiť nové veci. Nevyhnutná je znalosť anglického jazyka slovom aj písmom.

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným a popularizačným centrom vedy a techniky a špecializovanou vedeckou verejnou knižnicou. Centrum zabezpečuje prevádzku informačných systémov celoslovenského významu a je riešiteľom viacerých národných projektov zameraných na podporu výskumu a vývoja v SR.
Viac na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Centrum VTI SR
Lamačská cesta 8/A
811 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Turanská
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731831   Dátum zverejnenia: 21.9.2016