Gastropracovník: kuchár/pomocný kuchár/kuchár pizzér/pomocná sila do kuchyne

Cuvée, s. r. o.

Miesto práce
Mierová 85, 821 05 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa schopností a odbornej znalosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí do našej novozrekonštruovanej prevádzky pivárne a reštaurácie.
Kuchár/pomocný kuchár/kuchár – pizzér:
-Príprava a výdaj jedál teplej a studenej kuchyne podľa denného menu
-Príprava minútok
-Príprava pizze a pizzových špecialít v pizza peci
-Zodpovednosť za dodržanie kvality a kvantity vyrobených jedál

Pomocná sila do kuchyne:
-Umývanie riadu, obsluha umývačky
-Udržiavanie čistoty a poriadku v prevádzke
-Pomocné práce pri príprave jedál a výdaji jedál v prac. špičke
-Vítaná znalosť prípravy tradičných domácich jedál

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca: v I. kole:
- Platný zdravotný preukaz - kópia
- Výpis z registra trestov
- Štruktúrovaný životopis
- Potvrdenie o schopnosti práce po 22:00 - platí len pre uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberového kola

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

ústretovosť, flexibilita, spoľahlivosť, dochvíľnosť, kolektívnosť

Reštaurácia s vlastnou pizza pecou v Bratislave (Ružinov)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1591454  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, podľa schopností a odbornej znalosti uchádzača