Lekárnik-farmaceut

CURSOR s.r.o.

Miesto práce
Eisnerova 64, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016 ( prípadne dohodou neskôr )
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedícia liekov na lekársky predpis, voľno-predajných liekov, zdravotníckych pomôcok, výživových doplnkov a kozmetiky
- poskytovanie odborného poradenstva pri výdaji a predaji, kontrola dávkovania
- kontrola stavu zásob, objednávanie tovaru, vedenie evidencie a dokumentácie pri príjme a výdaji tovaru, kontrola správneho uloženia a uskladnenia liekov a ostatného sortimentu lekárne
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pre zdravotné poisťovne
- podľa potreby príprava IPLP, vstupná kontrola liečiv a pomocných látok
- poskytovanie súčinnosti pri marketingových aktivitách zamestnávateľa
- podľa potreby vycestovanie na služobnú cestu služobným autom v rámci BA

- motivačné odmeny
- práca v príjemnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, priateľské vystupovanie

Spoločnosť prevádzkujúca súkromnú lekáreň v Bratislave.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Eisnerova 64
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Čík
Tel.: 0905477431
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2806626   Dátum zverejnenia: 10.11.2016