Vedúca predajne v CUBE Aupark

CUBESHOP s. r. o.

Miesto práce
CUBE predajňa, Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
4,81€/h/brutto + veducovsky príplatok + stravné lístky + individuálne a mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mladý dynamický kolektív hľadá vedúcu predajne, ktorá chce pracovať v stabilnej spoločnosti,má nadšenie pre módu,cit pre detail a je komunikatívna. Ak si to práve ty- radi ťa privítame v kolektíve CUBE.

Zaškolenie, profesionálny a priateľský kolektív.
Zaujímavý plat a iné benefity.

Hľadáme vedúcu predajne pre predajňu CUBE v Auparku. Uprednostníme životopis aj s FOTKOU tváre.
Kontaktovať budeme len uchádzačov,ktorí spĺňajú dané kritéria ako je PRAX v obchode,jazyk a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Požadujeme a očakávame:
*aktívny predaj a prezentáciu tovaru
*spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
*cit pre detail
*príjemné vystupovanie a tímovú prácu.
*komunikatívnosť na vysokej úrovni
*budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
*minimálne 1 ročné skúsenosti v oblasti predaja a vedenia tímu
*kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné zručnosti
*flexibilita
*zodpovednosť za zverenú prevádzku a jej organizáciu
*lojálnosť
*samostatnosť pri riešení úloh

Spoločnosť CUBE prináša na Slovensko dizajnérske kúsky popredných svetových značiek ako Michael Kors, Vivienne Westwood, DKNY, Marc Jacobs a i. Dôraz je kladený na široký výber kabeliek, topánok a doplnkov. Pro-zakaznicky servis, ktorý zabezpečujú vyškolené asistentky predaja, premení nakupovanie na zážitok.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 833296  Dátum zverejnenia: 10.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,81€/h/brutto + veducovsky príplatok + stravné lístky + individuálne a mesačné odmeny