Technik v ručnej autoumyvárni

CUBE Plus s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 - 4 EUR/hodina, Výška platu je závislá od skúseností, prístupu a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Autoumyváreň ABC2, Prievozská ulica, Bratislava

1, TECHNIK – UMÝVAČ
Ručné umývanie vozidiel so zameraním na detail v našich autoumyvárkach v Bratislave

Vašou náplňou práce a zodpovednosťou bude
- čistenie interiéru a exteriéru vozidiel,
- tepovanie vozidla
- leštenie a voskovanie karosérie

Na všetky tieto úlohy budete profesionálne preškolený našim pracovníkom (školiteľom). Tento školiteľ bude Vašim MENTOROM (školiteľ) počas celého nasledujúceho vzdelávania v našej spoločnosti.

2, VEDÚCI UMÝVACIEHO MIESTA
Autoumyváreň má 3 umývacie miesta, na každom z nich sa umýva jedno auto. Po dostatočnom zaučení a záujme z Vašej strany, môžete postúpiť na pozíciu Vedúceho umyvacieho miesta.
Náplňou a zodpovednosťou práce potom bude
- koordinovanie a kontrola ďalších technikov na tomto umývacom mieste
- zaškolovanie nového personálu (stanete sa školiteľom)
- pomoc Manažerovi prevádzky s riadením chodu celej autoumyvárne

3, MANAŽER PREVÁDZKY
Následne je možnosť postúpiť na pozíciu Manažéra prevádzky. Závisí to od Vášho záujmu o túto pozíciu, od Vašich výsledkov, ako aj všeobecného prístupu ku práci.

Ako Manažer by ste
- riadili, koordinovali, rozdeľovali a organizovali prácu na umývarke
- mali by ste na starosti celkový chod autoumyvárne
- plánovali smeny umývačov
- pracovali s registračnou pokladňou
- mali by ste priamo kontakt so zákazníkom
- sledovali by ste plnenie plánu.

Pokiaľ máte chuť pracovať a učiť sa nové veci ste ten správny človek. Nič iné nepotrebujete, všetko ostatné Vás naučíme MY.
Rýchlosť postupu závisí len od Vášho záujmu a chuti učiť sa nové veci.

- Karierny postup
- Vzdelávanie zamestnancov – tieto zručnosti Vám určite poslúžia aj v budúcnosti napr:
Školenie predaja služieb a tovaru
Školenie vedenia podriadených
Školenie komunikácie so zákazníkom
Školenie vodičov z povolania

- ponúkame Vám práca v spoločnosti s najväčším počtom autoumyvárni v Bratislave ako aj v novootvorenej autoumyvárni v OC Laugaricio Trenčín a v spoločnosti, kde všetci veríme, že každý človek môže priniesť niečo nové. Preto vytvárame prostredie pre realizáciu Vašich myšlienok, podnetov a nápadov.

- Okrem bežných aut (Mercedes, BMW, Audi,..)sa tu môžete dotknúť aut ako Bentley, Jaguar Porsche, Hammer, atď.

PRIDAJTE SA K NÁM A VYBUDUJTE S NAMI NAJSILNEJŠIU SIEŤ AUTOUMYVÁRNI V REGIONE

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dochvílnosť
- Zodpovednosť
- Pracovitosť
- Chuť učiť sa

Spoločnosť sa zaoberá ručným umývaním vozidiel. V Bratislave a v Trenčíne má niekoľko autoumyvárni. Medzi jej zákazníkov patria firmy ako Telekom, IBM, Microsoft, SPP, a iné...

CUBE plus s.r.o. je silno orientovaná na vzdelávanie svojich zamestnancov, neustále pracuje s cieľom zlepšovať ich schopnosti a zručnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1449978  Dátum zverejnenia: 14.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 - 4 EUR/hodina, Výška platu je závislá od skúseností, prístupu a výkonu