Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
CTP Invest, spol. s r.o.

CTP je holandský developer s medzinárodnou pôsobnosťou, s portfoliom zahrňujúcim 3,2 mio m2 prenajímateľnej plochy vo viac ako 40 strategických lokalitách v rámci strednej Európy. CTP sa sústredí na výstavbu projektov na kľúč, tzv. “costum build”, ich následnú správu a údržbu, a tieto dlhodobo prenajíma medzinárodným a domácim spoločnostiam, ktoré majú strategický záujem expandovať v strednej Európe.

Office Manager s technickým zameraním

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • zabezpečuje koordináciu technických projektov pod vedení kolegov
  • samostatne realizuje zverené úlohy
  • administratívna podpora celému týmu
  • zabezpečuje administratívni chod kancelárie ( pošta, maily, občerstvenie....)
  • elektronická a fyzická archivácia dokumentov
  • plní úlohy v zmysle pokynov priameho nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské I. stupňa alebo II. Stupňa, s technickým zameraním je výhodou
  • počet rokov praxe 2-3
  • anglický jazyk – aktívne, slovom aj písmom
  • fakturácia - pokročilý
  • hospodárska korešpondencia – pokročilý
  • OpenOffice - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Hľadáme energického človeka s výbornými komunikačnými schopnosťami, reprezentatívnym vystupovaním a zmyslom pre tímovú prácu.
Akčná, komunikatívna, spoľahlivá, zodpovedná a samostatná osoba.
Osobnostˇ odolná voči stresu a flexibilná.

Hlavným účelom tejto práce je dobre skoordinovaný projekt a zorganizovaný chod kancelárie spoločnosti. Je to veľmi rôznorodá a náročná práca.
Dôležité je, aby mal pracovník jemu pridelenú oblasť pod veľmi dobrou kontrolou a hlavne toto sa bude od neho aj vyžadovať.

Ponúkame:

  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • zaujiímavé finančné ohodnotenie
  • možnost ďaľšieho kariérneho rastu
  • práca v mladom kolektíve a príjemnom prostředí

Pokiaľ splňujete uvedené kritéria a máte záujem stať sa členom CTP tímu, pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku.

Kontakt

Adresa společnosti
Central Trade Park D1 1571
39601 Humpolec
Kontakt
Kontaktní osoba: Radka Veletová
Tel.: +420565535565
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2727728   Dátum zverejnenia: 16.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.