Prevádzkový elektrikár/údržbár

CTP Invest, spol. s r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • denné kontroly elektrických zariadení v priestoroch logistického a priemyselného parku, a to najmä:
preventívna a kontrolná činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení a príslušných elektrických rozvodov podľa platných prevádzkových predpisov vydaných pre jednotlivé objekty v nasledovnom rozsahu: od VN transformátorov, NN rozvodní, svetelnej, zásuvkovej a motorickej inštalácie vrátane bleskozvodov, vonkajšieho osvetlenia a káblových prípojok vrátane uzemnenia,

  • bežné údržbárske práce v objekte podľa pokynov priameho nadriadeného
  • komplexnú údržbu zvereného objektu a jeho okolia

Požadované vzdelanie:
  • stredoškolské s maturitou / zameranie, odbor: výučný list v odbore elektrikár, elektrotechnická priemyslovka
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Praxe na obdobnej pozícii / v oblasti prevádzkový elektrikár min. 3 rokov
  • platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti: § 21, 22, 23 je nevyhnutnou podmienkou
  • vítaná je praxe elektrikára v priemyselnom objekte
  • skúsenosti s prácou údržbára
  • dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť (pracuje sa často v exteriéri)
  • samostatnosť, dochvíľnosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu s možnosťou odborného rastu.

Miesto výkonu práce: Bratislava a okolie
Nástup ihneď, prípadne najneskôr

V prípade záujmu nám prosím pošlite Vaše CV. Pokiaľ sa Vám neozveme do 14 dní od doručenia Vášho životopisu, neboli ste vyhodnotení ako vhodný kandidát na vyššie uvedenú pracovnú pozíciu.

Pre bližšie informácie o spoločnosti prosím navštívte naše webové stránky www.ctp.eu, www.ctpark.eu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2559200  Dátum zverejnenia: 12.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.