Designer - grafik (part-time)

CTP Invest SK, spol. s r.o.

Miesto práce
The Europeum, Suché mýto, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.5.2024
750 EUR/mesiacmzda od 750 EUR v závislostí od skúseností kandidáta a individuálneho posúdenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energického a organizovaného človeka, ktorý bude zodpovedný za návrh a prípravu grafických materiálov pre priemyselné a polyfunkčné portfólio CTP na Slovensku.

Ideálnym kandidátom je človek, ktorý sa rýchlo učí, je “self-starter”, je flexibilný, kreatívny, má rád veci na správnom mieste a v správnom čase a chce sa učiť a rozvíjať.

Činnosti pracovnej pozície:

  • Návrh a príprava grafických materiálov pre priemyselné portfólio CTP na Slovensku – najmä prezentácie, aktualizácie webovej stránky, business layouty, mapy lokalít, vizuály pre sociálne média a iné online/tlačené materiály na ad-hoc báze, na základe smerníc CTP a existujúcich šablón
  • Návrh a príprava grafických materiálov pre interné a externé marketingové účely a mediálne výstupy CTP – najmä grafické vizuály, prezentácie, upútavky, vizuály pre sociálne média, bannery, roll-upy, nájomné dokumenty, tričká, pozvánky, brandované materiály, branding kancelárií a budov a iné online/tlačené materiály na ad-hoc báze, na základe smerníc CTP a existujúcich šablón
  • Návrh a príprava grafických materiálov pre budovu DUNAJ – prezentácie, upútavky, vizuály pre sociálne média a iné ad-hoc projekty na základe smerníc Dunaj značky;
  • Návrh a príprava grafických materiálov pre aktivity CSR/ESG - prezentácie, upútavky, vizuály pre sociálne médiá a iné ad-hoc projekty na základe smerníc CTP a existujúcich šablón;
  • Komunikácia a spolupráca s interným marketingovým tímom na Slovensku, interným dizajnérskym tímom v Prahe, s ostatnými oddeleniami spoločnosti, ako aj s externými dodávateľmi grafických prác;

Pozíciu otvárame ako Part-time s perspektívou prechodu na full-time v období cca 6-12 mesiacov.

Ponúkame:

  • Perspektívnu prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, líder na trhu v CEE
  • Zaujímavá a challenging práca v energickej a rastúcej spoločnosti
  • Skvelý tím profesionálov
  • Flexibilné pracovné možnosti: mix home-office & office
  • Možnosť odborného aj osobnostného rozvoja
  • Teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky / Predpoklady pre pracovnú pozíciu:

  • 1-2 roky praxe na podobnej pozícii, najlepšie v medzinárodnej spoločnosti
  • Skúsenosti s grafickým dizajnom
  • Znalosť aplikácií Microsoft Office, najmä Powerpoint, Excel atď., balíka Adobe Creative (skúsenosti s grafickým dizajnom a DTP), e-mailových/kalendárnych programov, porozumenie grafickým súborom, formátom, ich použitie na webe aj v tlači
  • Veľmi dobrá znalosť anglického a slovenského jazyka
  • Znalosť sociálnych sietí (LinkedIN, Facebook, Instagram)
  • Kreatívny, flexibilný, nekonfliktný, nezávislý, otvorený

CTP je holandský developer s medzinárodnou pôsobnosťou, s portfóliom zahrňujúcim 11,8 mio m2 prenajímateľnej plochy vo viac ako 100 strategických lokalitách v rámci strednej Európy. CTP sa sústredí na výstavbu projektov na kľúč, tzv. “costum build”, ich následnú správu a údržbu, a tieto dlhodobo prenajíma medzinárodným a domácim spoločnostiam, ktoré majú strategický záujem expandovať v strednej Európe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zdena Böhmová
E-mail: poslať životopis
ID: 4806499  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac