Vodič MKD, medzinárodnej kamiónovej dopravy

Csonka TRANS s.r.o.

Miesto práce
Štúrovo, Sládkovičova 6, 943 02, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodičov na medzinárodnú dopravu s vozidlom celkovej hmotnosti 40 ton (ťahač s návesom). V prípade, ak spĺňate nižšie uvedené požiadavky neváhajte a pridajte sa k nášmu tímu.
Požiadavky:
-vodičský preukaz skupina C, E,
-psychotest ,
-KKV školenie ,
- prax v danom odbore ako vodič MKD.

Náplň práce a zamestnanecké výhody:
- Jazdíme strednú a západnú Európu,
- Vodiči odchádzajú na 2-3 týždňové turnusy,
- Možnosť vopred naplánovania návratu domov na 3-5 dní,
- Cesta sa začína aj končí v Štúrove s vozidlom,
- Každý vodič jazdí nastálo pridelenom vozidle,
- Mzdové podmienky: možnosť zárobku až do výšky 1 800€ netto- základný plat + príspevok na cestovné, možnosť finančnej odmeny, vernostný príspevok,
- Dlhodobá pracovná príležitosť dlhodobo produktívnej firme .

V prípade záujmu pošlite váš životopis na: michalec@csonkatrans.sk, alebo kontaktujte nás na tel.č.: +421 905 984 579

Volajete na tel. 0905 984579 p. Michalec , alebo napíšte michalec@csonkatrans.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Podmienky: vodičský preukaz skupina "C" + "E" , psychotest , KKV školenie , prax minimálne 1- 2 roky,

Firma CsonkaTRANS má za sebou vyše 20 ročné pôsobenie. Jej hlavnou činnosťou je medzinárodná doprava a zasielateľstvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sládkovičova 6
94302 Štúrovo
ID: 1439257   Dátum zverejnenia: 11.10.2016