Manažér oddelenia vymáhania pohľadávok a repredaja

ČSOB Leasing, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie ľudí v tíme, ich motiváciu a kontrolu
- ranné vymáhanie - proces upomienkovania
- odoberanie predmetov financovania pre predčasnom ukončení zmluvy
- mimosúdne vymáhanie po predčasnom ukončení zmluvy
- monitorovanie a riešenie prípadov v konkurze a reštrukturalizácií
- príprava predmetov na repredaj
- repredaj odobratých predmetov
- riadenie celého procesu vymáhania
- zodpovednosť za kontinuálne zlepšenie procesov v riadenom tíme
- rozvoj zamestnancov tímu

Pre svoj ďalší úspešný rozvoj hľadáme motivovaných ľudí, ktorí majú záujem uplatniť sa v modernej a dynamickej spoločnosti a ponúkame perspektívnu, zodpovednú prácu s možnosťou sebarealizácie, finančné ohodnotenie súvisiace s výsledkami práce a prínosom pre spoločnosť, zaujímavý a prepracovaný benfitný systém starostlivosti pre zamestnancov.

Na uvedenú adresu zasielajte svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom, s označením pozície "MANAŽÉR POHĽADÁVOK" a uvedením toho, prečo reagujete práve na tento inzerát.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale osobne budeme odpovedať iba tým, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie
- manažérske skúsenosti - riadenie ľudí
- skúsenosti v oblasti schvaľovania alebo vymáhania pohľadávok
- veľmi dobré komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti
- schopnosť presadiť svoje názory a pružne sa adaptovať na zmeny
- logické a strategické myslenie (v širších súvislostiach), s nadhľadom

Ďalej očakávame:
- vyrovnanú osobnosť s primeraným sebavedomím
- osobnosť s manažérskymi zručnosťami – schopnosťou zaujať, viesť a motivovať ľudí, stanovovať ciele, niesť zodpovednosť za ich napĺňanie
- osobnosť s potrebou neustáleho sebarozvoja

ČSOB Leasing a.s. patrí, vďaka svojim zamestnancom a ich systematickému rozvoju medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Už 25 rokov sa staráme o ľudí v našej firme a spoločne budujeme kultúru otvorenej komunikácie a podporujúcej atmosféry. Naša história je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia.
S dôrazom na efektívne riadenie a zmysluplnosť práce každého zamestnanca, sme vybudovali spoločnosť s dlhodobým trhovým líderstvom vo financovaní automobilov, strojov a zariadení pre podnikateľské subjekty.
Patríme medzi najproduktívnejšie entity finančnej skupiny ČSOB a KBC.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2078462  Dátum zverejnenia: 13.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou