Compliance špecialista

ČSOB Leasing, a.s.

Miesto práce
Žižkova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacmin. 1 800 Eur/brutto, odvíja sa od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností + pravidelné bonusy a zaujímavé firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím riadenia operačného rizika a compliance rozširuje svoje rady. V prípade, že ťa baví oblasť compliance a si v nej doma ponúkame ti túto náplň práce:
- implementácia regulačných požiadaviek AML, ochrana osobných údajov a iné compliance domény
- monitoring klientov, reportovanie a hlásenie NOO
- konzultačná a poradenská činnosť v oblasti Compliance
- identifikácia compliance rizík, vykonávanie Compliance monitoring programov
- školenia zamestnancov
- tvorba a pravidelná revízia interných predpisov v oblasti Compliance

• Možnosť pracovať pre jednotku na lízingovom trhu
• Zvýhodnené bankové produkty (vedenie účtu a cestovné poistenie do celého sveta zdarma, zľavy na produkty ČSOB)
• Príspevok na DDS a životné poistenie
• Dovolenka naviac (5 dní) po odpracovaní prvého roku
• Finančná odmena pri odporúčaní nového kolegu
• Ročné finančné odmeny
• Kariérne možnosti v rámci celej finančnej skupiny ČSOB
• Zdravotná prehliadka raz za dva roky zdarma plus zľava na celoročnú starostlivosť
• Podpora „Work Life Balance“ (Multisport karta, voľné dni pri životných udalostiach)
• Firemný telefón, notebook

Na e-mailovú adresu [email protected] zasielajte svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom, s označením pozície "Compliance Špecialista" a uvedením toho, prečo reagujete práve na tento inzerát.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale osobne budeme kontaktovať len tých, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie - právo, ekonómia, financie
- skúsenosti z oblasti compliance min. 2 roky
- znalosť anglického jazyka na úrovni C1

Ďalej očakávame človeka, ktorého osobnostnou kvalitou bude:
- samostatnosť
- dôslednosť
- orientácia na výsledok
- aktívna komunikácia

ČSOB Leasing a.s. patrí, vďaka svojim zamestnancom a ich systematickému rozvoju medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Už 25 rokov sa staráme o ľudí v našej firme a spoločne budujeme kultúru otvorenej komunikácie a podporujúcej atmosféry. Naša história je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia.
S dôrazom na efektívne riadenie a zmysluplnosť práce každého zamestnanca, sme vybudovali spoločnosť s dlhodobým trhovým líderstvom vo financovaní automobilov, strojov a zariadení pre podnikateľské subjekty.
Patríme medzi najproduktívnejšie entity finančnej skupiny ČSOB a KBC.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1769237  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac