Akvizítor - obchodník (pobočka Dunajská Streda)

ČSOB Leasing, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- zodpovednosť za plnenie obchodno - finančného plánu v ponuke leasingových produktov vo viacerých komoditách,
- aktívna obchodná činnosť, vyhľadávanie nových zákazníkov
- poskytovanie základných informácií zákazníkom a obchodným partnerom o podmienkach jednotlivých produktov, o budúcej leasingovej zmluve, zmluve o operatívnom leasingu, resp. kúpnej zmluve pri splátkovom predaji a pod.,
- spracovanie zmluvnej dokumentácie k jednotlivým obchodným prípadom a príprava podkladov pre jednotlivé schvaľovacie stupne obchodov.

- perspektívne zamestnanie v silnej spoločnosti
- možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov, prepracovaný sociálny, benefitný systém starostlivosti o zamestnancov

Na e-mailovú adresu kariera@csobleasing.sk zasielajte svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom, s označením pozície "Akvizítor - obchodník DS" a uvedením toho, prečo reagujete práve na tento inzerát.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale osobne budeme kontaktovať len tých, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Pri zasielaní vašich materiálov prosíme o písomný súhlas s ich zapracovaním, v súlade so Zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- SŠ / VŠ vzdelanie
- VP-sk.B - aktívny vodič
- prax v aktívnom obchode je podmienkou
- výhodou sú vedomosti a skúsenosti s leasingovým a finančným sektorom
- veľmi dobré ovládanie práce s PC - MS Office

Ďalej očakávame človeka, ktorého osobnostnou kvalitou bude:
- profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť
- primerané sebavedomie a odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný prístup k práci
- orientácia na dosahovanie cieľov
- tímový hráč
- prozákaznícka orientácia
- ochota a schopnosť učiť sa nové veci

Chcete byť súčasťou spoločnosti, ktorej cieľom je byť najlepšou proklientsky orientovanou univerzálnou lízingovou spoločnosťou vo financovaní a obsluhe podnikateľského segmentu?
Hľadáte zamestnávateľa, ktorý má vysoké nároky na kvalitu a flexibilitu práce? Ktorý ponúka zamestnancom možnosť individuálneho rozvoja a rastu, s vysokou mierou osobnej angažovanosti a s ambicióznymi zadaniami, ktoré sú osobnou výzvou? Hľadáte prácu, kde sa od zamestnancov očakávajú neustále zlepšenia, pozitívne myslenie a prístup ku zmenám?

ČSOB Leasing a.s., patrí medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Svojou 20 ročnou históriou je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia. Patrí medzi dlhodobého trhového lídra vo financovaní nákladných automobilov, strojov a zariadení a automobilov pre podnikateľské subjekty. Je členom finančnej skupiny ČSOB a KBC, kde patrí medzi jej najproduktívnejšie entity.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Panónska cesta 11
852 01 Bratislava 5

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1719498   Dátum zverejnenia: 29.11.2016