Absolventská prax v pobočke ČSOB Prešov

ČSOB Finančná skupina

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvádzanie klientov na pobočke *Ukážky a inštalácia smartbankingu *Telefonické kontaktovanie klientov *Tieňovanie kolegov pri komunikácii s klientom *Administratívna podpora

*flexibilný pracovný čas, * možnosť získať trvalé pracovné miesto v ČSOB Finančnej skupine, doteraz sa nám podarilo uplatniť väčšinu absolventov, * možnosť pracovať samostatne pod vedením špecialistov a manažérov a získať nové skúsenosti z praxe ČSOB Finančnej skupiny, * 6 mesačnú odbornú prax v ČSOB Banke, príspevok na vykonávanie praxe v zmysle podmienok úradu práce (viac info na: UPSVaR), * pri nájdení práce na trvalý pracovný pomer nie je povinné v praxi pokračovať.

*Aj naši kolegovia „majú bunky na banku“ – pracuj na sebe v ČSOB. Viac na: https://www.youtube.com/user/CSOBFSr...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si evidovaný minimálne 1 mesiac na úrade práce (UPSVaR)? * Si absolventom 1.stupňa / 2.stupňa vysokej školy? * Chceš získať reálne pracovné skúsenosti a nie iba robiť kávičku? *Považuješ sa za aktívnu osobnosť a rád komunikuješ s novými ľuďmi? * Chceš sa naučiť obchodné zručnosti od úspešných bankárov a popri nich rásť? Ak si odpovedal kladne na tieto otázky, tak „máš bunky na banku“!

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

CSOB, a.s.
Namestie Osloboditelov 5
040 01 Kosice
ID: 2807812   Dátum zverejnenia: 11.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.