Stavbyvedúci pre pozemné stavby s oprávnením

CŠO-stav s.r.o. Poprad

Miesto práce
Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-organizovanie a riadenie stavebných prác
-sledovanie dodržiavania jednotlivých etáp výstavby
-dodržiavanie príslušných právnych predpisov a technických noriem
-koordinácia a kontrola činnosti zhotoviteľov na stavbách
-vedenie administratívnej práce stavby (stavebný denník, BOZP, evidencia..)
-objednávanie materiálov, objednávky
-zrealizovanie diela od začiatku až po odovzdanie
-komunikácia s investorom, projektantom..
-odsúhlasovanie prác a technických riešení, návrhy detailov
-preberanie a odovzdávanie prác, kontrola prevádzaných prác na stavbe
-koordinácia všetkých súčastí stavby tak, aby bol dodržaný termín, technické nároky, kvalita ..
-kontrola cenových ponúk, fakturácie a nákladov

Zázemie a istota od spoľahlivej spoločnosti a možnosť ďalšieho odborného a profesného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-osvedčenie odbornej spôsobilosti - stavbyvedúci - pozemné stavby
-výborné čítanie výkresov
-technické zručnosti a znalosti technologických postupov
-koordinačné a organizačné schopnosti
-schopnosť motivovať a kontrolovať ľudí
-samostatnosť, flexibilita, organizačné a riadiace schopnosti

- obchodno-stavebná spoločnosť
- pôsobnosť v podtatranskom regióne od r.1997
- ponúkame na predaj stavebné materiály, náradie a pomôcky najznámejších európskych výrobcov a dodávateľov
- sme realizátormi bytových, občianskych, priemyselných a inžinierskych stavieb

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2078691  Dátum zverejnenia: 13.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou