Programátor C#

CSM monitoring s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie a implementácia komunikačného protokolu podľa poskytnutej špecifikácie výrobcu s prepojením na existujúce serverové riešenie a databázu. Riešenie prípadných nedostatkov, ktoré sa vyskytnú v prevádzke. Jedná sa o aplikáciu pre monitoring vozidiel. Aktuálne potrebujeme naprogramovať (resp. doplniť funkcionalitu) sw pre výpočet cestovných náhrad. Domácich aj zahraničných.
Samostatná práca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Samostatný, aktívny jedinec.

Firma CSM monitoring s.r.o. s pobočkou v ČR je oficiálnym distribútorom fleet riešení značky Ruptela. Na trhu v tejto oblasti pôsobíme od roku 2005. Naše vyspelé produkty, skúsenosti a zázemie sú zárukou úspechu.
Ponúkame najmodernejšie a technologicky vyspelé GPS monitorovacie systémy vrátane Eco-Drive, presného merania PHM a komunikácie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2297019  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore