Strojník traktorbagra

CS, s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 5487, 917 02 Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•obsluhovanie traktorbagra CATERPILLAR

•práca v zabehnutej stavebnej firme
•stravné lístky v maximálnej hodnote
•zaujímavé finančné ohodnotenie, mesačné prémie, príplatky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

vodič poľnohospodárskych traktorov, strojník na nakladač

Počet rokov praxe

3

• výhodou sú znalosti a zručnosti v oblasti mechaniky, strojov a zariadení,
•strojnícky preukaz skupiny 4,5,9,10
•Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania
•bezúhonnosť, zodpovednosť, flexibilita
•Výhodou je miesto trvalého bydliska Trnava a blízke okolie.

Spoločnosť CS, s.r.o. bola založená v roku 2008 a má na trhu dlhodobo stabilné postavenie. Prioritou spoločnosti je prispôsobiť svoju činnosť požiadavkám a potrebám zákazníka. Poskytuje komplexné riešenia stavieb, počnúc projektom a končiac kolaudáciou. Počas svojho pôsobenia úspešne zrealizovala stovky dopravných, inžinierskych a pozemných stavieb. Okrem stavebnej činnosti ponúka aj inžinierske, projekčné, geodetické a mechanizačné činnosti. V roku 2020 rozšírila svoje portfólio služieb o výrobu asfaltových a betónových zmesí.

CS, s.r.o., má zavedený integrovaný manažérsky systém (IMS) pre všetky svoje činnosti podľa normy ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 a 10006:2017. Od roku 2021 je spoločnosť registrovaná v schéme EMAS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1065706  Dátum zverejnenia: 12.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.