Logo CS security, s.r.o.

Bezpečnostný pracovník SBS

CS security, s.r.o.

Miesto práce
Sky Park Residence, Továrenská, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 1 350 EUR/mesiacMzdové podmienky netto ( čistá mzda )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie ochrany majetku alebo osôb.
- Obsluhovanie bezpečnostných zariadení, monitorovanie kamerového a bezpečnostného systému.
- Ochrana súkromného majetku pred poškodením, znehodnotením a odcudzením.
- Preventívna kontrola osôb pri vstupe do strážených objektov.
- Vykonávanie pravidelných obchôdzok zvereného objektu.
- Spolupráca so zložkami policajného, hasičského a záchranného zboru.
- Kontrolovanie a zabraňovanie nepovoleným vstupom a vstupom s nepovolenými predmetmi.
- Dodržiavanie pokynov nadriadeného pracovníka bezpečnostnej služby.

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Pravidelný stabilný príjem
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
- Bezplatné poskytnutie uniformy
- Kompletné zaučenie, všetko potrebné Vás naučíme.

Kontaktovať našu spoločnosť môžete prostredníctvom životopisu, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.5.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SBS

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

- Preukaz odbornej spôsobilosti
- Občianska a trestná bezúhonnosť
- Zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť CS SECURITY s.r.o. poskytuje fyzickú ochranu objektov a osôb.Ochraňuje majetok, veľkých administratívnych budov a osôb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 2627334  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac