Práca z pohodlia domova - telefonovanie

Crystal Call, a.s.

celé Slovensko - práca z domu, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
platíme hodinovú mzdu + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IDE O PRÁCU
PREDAJ aj PRIESKUMY
• ktorá je skvelým štartom k profesnej kariére
• je na vylepšenie hovorovej komunikácie
• kde získaš orientáciu v oblasti aktívneho telemarketingu
• istotu, že na konci mesiaca neodídeš s prázdnymi rukami
• práca dopoludnia aj v popoludňajších hodinách - Flexibilita

Sám sebe si pánom.
Pracuješ z pohodlia domova.

• zázemie v stabilnej spoločnosti
• získanie pracovných skúseností v oblasti telekomunikácií
• príplatky pri nadštandartnom plnení pracovných povinností
• sám rozhoduješ o zárobku - pracuješ koľko sa ti chce

Hľadáme viac ako 20 nových zamestnancov. V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis, budeme Vás kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Crystal Call je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 955 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ide o prácu z domu, ktorá je vhodná pre každého.

Mal by si mať komunikačné skúsenosti, nebáť sa predávať alebo robiť prieskumy a dotazníky. Tvoj zodpovedný prístup k práci a dobrá sebadisciplína ti zaručí skutočný zárobok. Pracovať treba aspoň 3 hodiny denne, od 10 hodín týždenne.

Potrebuješ
- vysoko-rýchlostný internet
- vlastný počítač (stolový alebo notebook)
- slúchadla s mikrofónom

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 955 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hálkova 1/A
831 03 Bratislava
www.crystalcall.eu