Vieš komunikovať v poľskom, v anglickom alebo v nemeckom jazyku? Máme prácu práve pre teba! Daj nám o sebe vedieť. (telefonický operátor/-ka)

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Dopravná 2, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
560€ / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická komunikácia so zákazníkmi v slovenskom, v poľskom, v anglickom alebo v nemeckom jazyku
- poskytovanie informácií a riešenie otázok zákazníkov
- emailová komunikácia s nadriadeným
- hodnotné školenia v rámci pracovnej doby

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- práca je skvelým štartom k profesijnej kariére
- finančné benefity
- nefinančné benefity
- mesačne balík prípravkov pre domácnosť
- 5 eur na nápoje a drobné občerstvenie v práci
- upomienkové predmety
- mimopracovné a voľnočasové aktivity
- raňajkové menu: ovocné, vitamínové, čokoládové, popcorn dni
- zľavové poukážky na zľavu vo Vašom meste a v eshopoch po celom Slovensku
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis alebo nám zavolajte, prípade sa zastavte osobne. Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie. Miesto výkonu práce je na pobočke spoločnosti v Topoľčanoch.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov!
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.8.2017 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 955 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ovládanie cudzích jazykov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať aj počas víkendov a sviatkov (príplatky za prácu vo sviatok a víkend).
Dobré komunikačné zručnosti v slovenskom jazyku sú podmienkou + ovládanie niektorého z daných cudzích jazykov, alebo ich kombinácia (poľština, angličtina, nemčina).
Znalosť práce s PC.
Miesto výkonu práce: Topoľčany .

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hálkova 1/A
831 03 Bratislava
www.crystalcall.eu

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Ďurinová
Tel.: 0911 087 441
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2314905   Dátum zverejnenia: 18.7.2017