Ovládaš maďarský, poľský alebo ruský cudzí jazyk, rád telefonuješ a chceš pracovať? U nás sa to dá! - Telefonnický operátor s cudzím jazykom.

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Dopravná 2, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
TPP - 565e/mesiac, dohoda - 3e/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická komunikácia so zákazníkmi
- poskytovanie informácií a riešenie otázok zákazníkov
- neustále zlepšovanie hovorovej komunikácie
- hodnotné školenia v rámci pracovnej doby
- emailová komunikácia s nadriadeným
- práca počas dňa aj v noci, pondelok až nedeľa

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- práca je skvelým štartom k profesijnej kariére
- finančné benefity
- príplatky pri nadštandardnom plnení pracovných povinností
- dochádzkový bonus
- nefinančné benefity
- mesačne balík prípravkov pre domácnosť
- 5 eur na nápoje a drobné občerstvenie v práci
- upomienkové predmety
- mimopracovné a voľnočasové aktivity
- raňajkové menu: ovocné, vitamínové, čokoládové, popcorn dni
- zľavové poukážky na zľavu vo Vašom meste a v eshopoch po celom Slovensku
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností

Sám rozhoduješ o svojom zárobku - pracuješ koľko môžeš a chceš

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis alebo nám zavolajte, prípade sa zastavte osobne. Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie. Miesto výkonu práce je na pobočke spoločnosti v Topoľčanoch.
Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 955 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ovládanie cudzích jazykov

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať aj počas víkendov a sviatkov (príplatky za sviatky a nočné smeny).
Dobré komunikačné zručnosti v slovenskom jazyku a aspoň jednom z uvedených jazykov (poľský, maďarský, ruský).
Znalosť práce s PC. Miesto výkonu práce: Dopravná 2 Topoľčany (nie je to práca z domu).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hálkova 1/A
831 03 Bratislava
www.crystalcall.eu

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Ďurinová
Tel.: 0911 087 441
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2314905   Dátum zverejnenia: 22.11.2016