Špecialista klientského servisu - telefonický operátor pre pasívny telemarketing

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
okres Topolčany
Termín nástupu
25.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
480 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príležitosť pre absolventov aj uchádzačov s praxou!
Hľadáte prácu na TPP u stabilného zamestnávateľa?
Preferujete pasivný telemarketing a starostlivosť o klienta?
Chcete získať iba za to, že chodíte do práce dochádzkový bonus?

Potom Vás táto pracovná pozícia určite zaujme....

Čo Vás čaká?
  • vybavovanie prichádzajúcich telefonátov, riešenie požiadaviek volajúcich zákazníkov
  • dodržiavanie zadaných parametrov hovorov
  • administratívna práca v databázovom systéme - zaznamenanie stručného obsahu hovorov
  • práca s internými aplikáciami
  • dohľadanie informácií o klientoch

  • práca v dynamickom kolektíve
  • zázemie v stabilnej spoločnosti
  • firemné školenia
  • dochádzkový bonus
  • príplatky pri nadštandartnom plnení pracovných povinností
  • možnosti platených nadčasov
  • súťaže a bonusy
  • možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím motivačný list a štruktúrovaný životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov.

Nenašli ste sa v tejto pozícií? Podľa štúdií sa celosvetovo až 40 % uchádzačov zamestná vďaka odporúčaniu. Ak poznáte niekoho, kto sa Vám pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, kliknite, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráte o štart jeho úspešnej kariéry v našom úspešnom call centre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naši budúci kolegovia majú:
  • pozitívne myslenie, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • pokročilú znalosť práce s PC
  • sympatický rečový prejav
  • schopnosť viesť proaktívny hovor
  • práca na smeny v rozmedzí od 7:00 do 19:00, pracovné dni

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Minárik
E-mail: poslať životopis
ID: 1895183  Dátum zverejnenia: 12.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480 EUR/mesiac