Zahoďte obavy z telefonovania - My Vám ukážeme ako na to! Speňažte svoj dar komunikácie - hľadáme práve Vás!

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Dopravná 2, 955 01 Topoľčany, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ chceš mať prácu alebo brigádu:

  • ktorá je kreatívna a môžeš pri nej rozvíjať svoju fantáziu,
  • v ktorej je hlavným pracovným nástrojom tak prirodzená vec ako je reč
  • ktorá je fyzicky nenáročná
  • ktorá bude skvelým prínosom do tvojho životopisu
  • ktorá je flexibilná (možnosť ranných/poobedných smien)
  • v ktorej neexistuje riziko, že za ňu nedostaneš zaplatené - zaručujeme fixnú odmenu za odpracované hodiny + nadštandardné odmeny za tvoje výsledky
  • v ktorej absolvuješ veľa hodnotných školení zdarma

Naše požiadavky sú nenáročné!

Stačí mať ochotu a chuť pracovať
Vedieť sa vynájsť v rôznych situáciách
Vedieť základné úkony s PC

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť, štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

  • dobrý verbálny prejav
  • aktivitu, radosť z práce a chuť sa rozvíjať
  • schopnosť vynájsť sa v rôznych situáciách

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Minárik
E-mail: poslať životopis
ID: 1827687  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore