Samostatný účtovník

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
Hálkova 1/A, 831 03 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné vedenie podvojného účtovníctva materskej spoločnosti a dcérskych spoločností v súlade so slovenskou legislatívou
  • Evidencia hmotného a nehmotného majetku
  • Skladové hospodárstvo
  • Spracovanie DPH, cestnej dane, dane z príjmu právnických osôb, valných zhromaždení
  • Spracovanie účtovných závierok
  • Spracovanie miezd a mzdovej agendy
  • Komunikácia s daňovým úradom a audítorskou spoločnosťou
  • Vypracovanie reportov a prehľadov pre finančné inštitúcie, Štatistický úrad, Národnú banku Slovenska
  • Vypracovanie reportov podľa požiadaviek nadriadených

  • príjemný pracovný kolektív
  • práca v nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť vzdelávania sa

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím motivačný list a štruktúrovaný životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pracovný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

  • prax v odbore
  • znalosť programu MAGMA HCM výhodou
  • dôslednosť, precíznosť, samostatnosť
  • lojálnosť

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Minárik
E-mail: poslať životopis
ID: 1818177  Dátum zverejnenia: 9.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore