Poobedné zmeny od 14:00 hod. do 20:00 hod. - Telefonický/á operátor/ka

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
okres Trenčín, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
2.55 EUR/hodina, spresnenie platových podmienok na osobnom dohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre študentov SŠ, VŠ, mamičky na materskej, nezamestnaných a aj zamestnaných.

Operátor kontaktného centra vykonáva tieto činnosti:
  • telefonický kontakt s klientmi - odchádzajúce hovory
  • administratívne práce v databázovom systéme - zaznamenanie stručného obsahu hovorov
  • práca s internými aplikáciami
  • dohľadávanie informácií o klientoch
  • možnosť vedľajšieho pracovného pomeru od 14:00 hod. do 20:00 hod.

  • vyplnenie voľného času popoludní a počas víkendu užitočnou prácou
  • zvýšenie finančného príjmu v krátkom čase pri minimálnom úsilí
  • rôzne skúsenosti ako "štartovné" do života
  • ohodnotenie podľa výkonu
  • zaujímavá pracovná skúsenosť
  • školenia podľa potreby

Ak sa osvedčíš a budeš dobrý, zostaneš s nami aj v novom roku!

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis a v predmete správy uveďte miesto výkonu práce (Topoľčany alebo Trenčín). Žiadosti prijímame iba prostredníctvom e-mailu. Inú formu zaslania neakceptujeme.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • šikovný jazyk a mať chuť rozprávať
  • radosť z práce
  • schopnosť vynájsť sa v rôznych situáciách
  • strojopis - základy

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Minárik
E-mail: poslať životopis
ID: 1657342  Dátum zverejnenia: 4.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.55 EUR/hodina, spresnenie platových podmienok na osobnom dohovore