Technológ / pracovník inžinieringu

CRT - ELECTRONIC, spol. s r.o. Or. Lesná

Miesto práce
Oravská Lesná, Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje preskúmanie, kompletizáciu a riadenie technických podkladov a špecifikácií o výrobku
- Pripravuje technické kalkulácie na nové projekty
- Riadi projekt zavádzania nového produktu
- Vykonáva technickú prípravu výroby nových produktov, navrhuje postupnosť procesu výroby, vypracováva údaje pre výrobu, pripravuje rozpisku materiálu do interného informačného systému
- Riadi realizáciu opatrení prijatých z overovania a validácie nových produktov
- Riadi a vykonáva zmenové a odchýlkové konanie projektov
- Vykonáva technickú prípravu výroby zmenených produktov, navrhuje zmeny postupnosti procesu výroby, vypracováva zmeny údajov pre výrobu, pripravuje zmeny rozpisky materiálu do interného informačného systému
- Pozastavuje a uvoľnuje proces výroby ak zistí, že sa nedodržiavajú predpísané technologické postupy, kontrolné prípadne nastavovacie predpisy, čím by mohla byť ohrozená kvalita vyrábaného výrobku

- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
- možnosť zvyšovania kvalifikácie formou školení a seminárov

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch výberových kolách.
V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie na nižšie uvedenú adresu alebo nás osobne navštívte.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu pozíciu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

technika, elektrotechnika
1

- znalosti a profesijné skúsenosti v elektrotechnickom priemysle
- praktické skúsenosti s výrobou
- veľmi veľká orientácia na detail
- znalosť ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001
- znalosť metodík pre projektové riadenie, APQP, PPAP, PPF, FMEA
- schopnosť pracovať pod tlakom a riešiť neštandardné situácie
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou

Elektrotechnická firma vyrábajúca podzostavy pre domáce spotrebiče, telekomunikačnú, audio, video, zdravotnú, meraciu a regulačnú techniku a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Oravská Lesná 1080
029 57 Oravská Lesná
http:/www.crt.sk

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1054457   Dátum zverejnenia: 30.11.2016