Logistik s nemeckým jazykom

CRT ELECTRONIC s.r.o.

Miesto práce
Oravská Lesná
Termín nástupu
ihneď
700 € + prémie + odmeny ( v závislosti od praxe a skúsenosti možná vyššia mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– spolupracuje s kooperujúcimi firmami – zákazníkmi, pri riešení materiálových problémov
- podieľa sa na hodnotení a kvalifikovaní dodávateľov a zákazníkov
- zodpovedá za spoluprácu medzi kooperujúcimi firmami pri riešení materiálových problémoch
- zodpovedá za včasné spracovanie a odoslanie hlásenia o kompletnosti dodávok materiálu, ako aj spätné informácie náhradných dodávok
- dohoduje zmeny termínov zákaziek
- eviduje podklady k chýbajúcim položkám materiálu
- zodpovedá za doobjednanie materiálu od zákazníkov
- podieľa sa na výpomoci pri prácach spojených s dovozom tovaru od zákazníkov a vývoze výrobkov

- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou vzdelávania sa a kariérneho rastu

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie na nižšie uvedené adresu.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu pozíciu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Vo svojej žiadosti o zamestnanie prosím uveďte:
Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti CRT ELECTRONIC s.r.o. so sídlom 029 57 Oravská Lesná č. 1080 podľa zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, rozhodnosť, schopnosť zvládnuť stres, analytické myslenie
- disciplína, objektívnosť, vzťah ku kvalite, bezpečnosti práce a životnému prostrediu, komunikatívnosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita

Elektrotechnická firma vyrábajúca podzostavy pre domáce spotrebiče, telekomunikačnú, audio, video, zdravotnú, meraciu a regulačnú techniku a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1054446  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 € + prémie + odmeny ( v závislosti od praxe a skúsenosti možná vyššia mzda)