Logo CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Zamestnajte sa ako PLC elektrikár s priemernou mzdou 1780€ a mnohými výhodami

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
CROWN Bevcan Slovakia s. r. o., Kechnec
Termín nástupu
možný ihneď/podľa dohody
1 190 EUR/mesiac* Základná mzda: 1 190 EUR/mesiac * Variabilná zložka mzdy: do 119 EUR/mesiac * Zmenový príplatok: 400 EUR/mesiac * Dochádzkový bonus: 125 EUR/kvartál * Príspevok na cestovanie: do 70 EUR/mesiac ** Priemerná mesačná mzda s príplatkami: viac ako 1 780 EUR brutto **

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Obsluha všetkých elektrických zariadení, strojov, prístrojov a zabezpečenie plynulého chodu výrobných liniek
* Vykonávanie preventívnej údržby a kontrola strojov a zariadení pre minimalizáciu prestojov vo výrobe
* Inštalácia a oprava elektrických systémov s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť
* Programovanie a konfigurácia PLC systémov
* Riešenie technických problémov a diagnostika elektrických a PLC súvisiacich porúch
* Vytváranie presnej dokumentácie a dodržiavanie príslušných noriem

* Veľmi zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí
* Skvelý tím kolegov
* Výhodný zmenový kalendár (12-hodinové zmeny: 2 dni denná, 2 dni nočná, 4 dni voľno)
* Vzdelávanie na rozvoj zručností v oblasti PLC
* Dochádzkový bonus za vašu spoľahlivosť
* Stravný lístok v hodnote 9,00 € pre pohodlné stravovanie
* Príspevok do 3. piliera nad rámec zákona pre vašu finančnú istotu
* Príspevok na teambuilding
* Letný bonus vo výške 500 € (len pre zamestnancov po skúšobnej dobe)
* Odmeny pri pracovnom výročí
* Odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov
* Cafeteria Benefity pre vaše pohodlie
* Karta Multisport na zlepšenie vášho zdravia a kondície
* Firemné akcie
* Zľavy u rôznych partnerov a prevádzok pre vašu spokojnosť

Ak Ťa naša ponuka zaujala a veríš, že spĺňaš uvedené požiadavky, neváhaj nás kontaktovať. Pošli nám váš životopis a radi sa s Tebou spojíme. Budeme kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na túto pozíciu. Tešíme sa na Tvoju odpoveď a možnosť spolupracovať!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

1. Technické vzdelanie: Stredoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky s odbornou spôsobilosťou elektrotechnikov (minimálne vyhláška §22).

2. Znalosť elektrotechnických princípov: Schopnosť čítať elektroinštalácie a schémy je pre nás neoceniteľná. Tvoje pochopenie elektrických systémov nám pomôže udržiavať našu výrobu na optimálnej úrovni.

3. Skúsenosti s frekvenčnými meničmi a PLC: Ak máš skúsenosti s frekvenčnými meničmi a PLC systémami (napríklad ladder logic, Siemens, Allen-Bradley) a poznáš Devicenet a LAN technológie, máš veľkú výhodu. Tieto zručnosti nám umožnia efektívne riadiť a kontrolovať naše výrobné procesy.

4. Analytické a riešenie problémov: Silné analytické myslenie a schopnosť riešiť technické problémy s dôrazom na detaily sú dôležité pre hladký chod našej výroby.

5. Komunikačné a tímové schopnosti: Komunikácia je kľúčová pre úspešnú spoluprácu s kolegami. Skvelé komunikačné a tímové schopnosti nám pomôžu dosiahnuť spoločné ciele.

6. Flexibilita a ochota učiť sa: Pracovné prostredie vo výrobe je dynamické a často sa mení. Flexibilita a ochota neustále sa vzdelávať sú cennými vlastnosťami, ktoré si vážime.

7. Ochota zastúpiť kolegov v rámci nadčasu: Sme tím a vzájomná pomoc je pre nás dôležitá. Tvoja ochota občas zastúpiť kolegov v rámci nadčasových zmien nám umožní udržiavať plynulý chod výrobných procesov.

Ak sa vidíš v tejto úlohe a chceš sa pridať k nášmu tím spolupracovníkov, pošli nám svoj životopis a tešíme sa na možnosť spolupracovať s Tebou!

Crown Bevcan Slovakia, s.r.o je popredným výrobcom nápojových plechoviek na Slovensku, so závodom postaveným v roku 2010 v Priemyselnej zóne Kechnec. S výrobnou kapacitou vyše 1,5 miliardy plechoviek ročne patríme medzi najmodernejšie prevádzky.

Crown Holdings, naša americká materská spoločnosť, je jedným z najväčších hráčov v oblasti obalov na svete. So 47 prevádzkami v rôznych krajinách a viac ako 33 000 zamestnancami sme vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Naše čisté tržby vo výške 11,6 miliardy USD nám umožňujú prinášať najlepšie postupy v oblasti kvality a výroby do rastúcich ekonomík v Ázii, východnej Európe, Južnej Amerike, na Strednom východe a severnej Afrike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4718617  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac