Mechanik vo výrobe

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kechnec 293, 044 58 Kechnec, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha, údržba, opravy strojov, nastavovanie strojov
- Monitorovanie výrobnej linky a zaznamenávanie výsledkov
- Kontrola foriem na odhalenie prípadného poškodenia alebo ich slabej
kvality
- Pravidelné čistenie strojov a pracovného miesta
- V prípade požiadavky obsluha stroja v oblasti paletizéra
- Udržiavať a zabezpečovať dodávanie súčiastok, kontrolovať
poškodenia a závady súčiastok, kontrolovať kvalitu súčiastok
- Pomáhať pri preventívnych údržbách podľa kontrolného zoznamu
- Zabezpečiť pravidelné vizuálne kontroly
- Zaznamenávať výsledky kontrol a analyzovať údaje z meracích
zariadení

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- vzdelávací program
- príplatky za cestovné
- iné sociálne benefity
- veľmi zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, kontaktujte nás prostredníctvom zaslania svojho CV a motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax vo výrobe na pozícii mechanik
- znalosť anglického jazyka výhodou
- ochota pracovať na nadčas

Crown Bevcan Slovakia, s.r.o je popredným výrobcom nápojových plechoviek na Slovensku, so závodom postaveným v roku 2010 v Priemyselnej zóne Kechnec. S výrobnou kapacitou vyše 1,5 miliardy plechoviek ročne patríme medzi najmodernejšie prevádzky.

Crown Holdings, naša americká materská spoločnosť, je jedným z najväčších hráčov v oblasti obalov na svete. So 47 prevádzkami v rôznych krajinách a viac ako 33 000 zamestnancami sme vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Naše čisté tržby vo výške 11,6 miliardy USD nám umožňujú prinášať najlepšie postupy v oblasti kvality a výroby do rastúcich ekonomík v Ázii, východnej Európe, Južnej Amerike, na Strednom východe a severnej Afrike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2197674  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou