Vodič VZV retráku/čelného vozíka v Lozorne/Malacky

CROUSSE s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
9,7 EUR/hod.BONUS až 2x200,-EUR za odporučenie nového pracovníka. DOPRAVA a UBYTOVANIE zabezpečené.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov na VZV - retrák a na čelný vozík.

Čo bude tvojou náplňou práce?
- zaskladňovanie materiálu
- nákladka/výkladka
- skenovanie materiálu (v prípade potreby zaučíme)
- ďalšie súvisiace práce v sklade

Čo ti vieme za tvoju prácu ponúknuť?

- u nás získate stabilný a motivujúci príjem lepší ako má konkurencia, pri voľnej živnosti až 9,70 EUR
- BONUS až 2 x 200,- EUR za odporučenie nového pracovníka
- možnosť kariérneho postupu na tím lídra pripadne vedúceho zmeny, kde sa ti hodinová mzda zvýši o 1€/hod
- náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii
- možnosť kariérneho postupu na tímlídra príp. vedúceho zmeny
- POSKYTUJEME ZÁLOHY (možnosť žiadať o zálohu 1x týždenne)
- prácuje sa na 3 zmeny
- v prípade potreby vieme zabezpečiť nadčas, nie je to ale z našej strany nutnosť
- v prípade potreby Vám vieme zabezpečiť DOPRAVU a UBYTOVANIE

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím kontaktujte našu koordinátorku na telefónnom čísle: 0905 938 321, prípadne prostredníctvom mailu: [email protected]

Kontaktovať nás môžete aj počas víkendov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- platný preukaz VZV, sk. A, B, C, D, W1
- prax vo vedení VZV min 1rok
- chuť pracovať

CROUSSE s.r.o. je spoločnosť poskytujúca služby prevažne pre automobilový priemysel. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 50 pracovníkov vo výrobe pre našich partnerov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Koordinátorka
Tel.: +421905938321
E-mail: poslať životopis
ID: 4684608  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9,7 EUR/hod.