Reagujte bez životopisu

Ponúkame práce pre montážnikov v Lozorne od 8,60€ až 11€/hod + ďalšie bonusy

CROUSSE s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
8,6 - 11 EUR/hod.BONUS až 400,-EUR za odporučenie nového pracovníka! DOPRAVA ZABEZPEČENÁ. Možnosť UBYTOVANIA.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v automobilovom priemysle? Hľadáme šikovných pracovníkov montážnej linky. Tak nás neváhaj kontaktovať, kým pre teba máme voľné miesto!

Čo bude tvojou náplňou práce?
- práca priamo vo výrobe
- montáž čiastkových komponentov do finálneho produktu
- zodpovednosť za kvalitu a správnu funkčnosť produktu

Ponúkame benefity:

- stabilný a motivujúci príjem pri voľnej živnosti od 8,60€/hod do 11€/hod
- BONUS až 400,- EUR za odporučenie nového pracovníka
- možnosť kariérneho postupu na tím lídra pripadne vedúceho zmeny, kde sa ti hodinová mzda zvýši o 1€/hod
- možnosť práce nadčas
- príplatky za prácu počas sviatkov
- náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii
- POSKYTUJEME ZÁLOHY (možnosť žiadať o zálohu 1x týždenne)
- práca na 3 zmeny
- práca pre mužov aj ženy
- v prípade potreby Vám zabezpečíme DOPRAVU aj UBYTOVANIE.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím kontaktujte našu koordinátorku na telefónnom čísle: 0905 938 321, prípadne prostredníctvom mailu: [email protected]

Kontaktovať nás môžete aj počas víkendov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- ochota pracovať na zmeny
- chuť pracovať
- prax je výhodou, nie podmienkou

CROUSSE s.r.o. je spoločnosť poskytujúca služby prevažne pre automobilový priemysel. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 50 pracovníkov vo výrobe pre našich partnerov.

Kontakt

ID: 4178977  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,6 EUR/hod.