Vodič MKD

CROSSBORDER

Crossborder, Lidicke namesti 48, CZ-50601 Jicin, Holandsko, Okres Jičín
Termín nástupu
17.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 2000 EUR/mesiac, Skusobna doba 3 mesiace

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame spolahlivych vodicov na EU. Turnus 3/1

Skusobna doba 3 mesiace. Zakladna mzda + primerana dieta. Ohodnotene nadcasy, jazda v noci a cez vikend. V centrale spolocnosti Crossborder v Holandsku su k dispozicii socialne zariadenia s ubytovanim pre kazdych dvoch vodicov.

blizsie informacie posleme mailom alebo zavolame telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Dopravno-Technicke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Holandský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Počet rokov praxe

2

kvalifikacna karta vodica
tachograficka karta k vodicskemu preukazu.

Logistická prepravná spoločnosť pre známeho klienta. www.crossborder.nl Autodoprava, vnútroštátna nákladná cestná doprava, medzinárodná cestná preprava tovaru. najčastejšie jazdíme Benelux Španielsko,Taliansko, Švédsko, Dánsko, Česko, Rakúsko, Švajčiarsko, Nemecko a Francúzsko.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1930653  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 2000 EUR/mesiac, Skusobna doba 3 mesiace